1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Iwonka1 - komentarze
asia 1975

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 19843

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-04-25, 14:49   Temat: Iwonka1 - komentarze
U mnie ciągle smutek i tęsknota
  Temat: Iwonka1 - komentarze
asia 1975

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 19843

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-04-08, 06:32   Temat: Iwonka1 - komentarze
I znów ryczę Iwonka gdy czytam twój ostatni post. Mam te same myśli
Cytat:
Gdzie On jest? Powinien być tutaj, bawić się i śmiać z moimi dziewczynkami, tak jak zawsze bywało. Nie umiem się z tym pogodzić. Tak strasznie mi Go brakuje.


Ja tylko dziewczynki zastąpiłabym chłopcami bo mam dwóch synów.
Ach , tak bardzo Go tu brak, Jego doradzania, Jego miłości okazywanej nam na każdym kroku...Brak mi Cię Tato po prostu...
Pozdrawiam Cię Iwonko ściskam w tych trudnych chwilach
  Temat: Iwonka1 - komentarze
asia 1975

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 19843

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-03-28, 20:49   Temat: Iwonka1 - komentarze
Iwonka1 trzymaj się, bądź silna jestem z Tobą myślami i modlę się o Twojego Tatę |przytula|
  Temat: Iwonka1 - komentarze
asia 1975

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 19843

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-13, 12:30   Temat: Iwonka1 - komentarze
Iwonka1 napisał/a:
a tata jakoś taki wycofany... może powinien brać jakieś antydepresanty, tylko czy może przy chemioterapii??? Możecie coś doradzić? Boję się, że jak siądzie psychicznie to będzie to początek końca..... a ja tak strasznie wierzę, że ma silny organizm i da radę!


[ Dodano: 2013-08-13, 12:33 ]
Mój tatko też był silny psychicznie ( tak nam się wszystkim wydawało ) facet ale niestety psychika siadła jak go otwarto i zamknięto ( nieoperacyjny) wtedy zastosowano afobam 0,5mg na noc i citabaks 20mg na dzień no i się unormowało.
  Temat: Iwonka1 - komentarze
asia 1975

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 19843

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-25, 21:25   Temat: Iwonka1 - komentarze
Iwonka1 jesteś wspaniałą córką wiem ,że wytrzymasz , dasz radę psychicznie (choć jest ciężko wiem to sama po sobie) , walcz tak jak do tej pory walczysz i nie poddawaj się miej zawsze nadzieję i wierz w to , że będzie coraz lepiej
Ściskam mocno
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group